Urząd Gminy Michałowice
22.06.2020 08:45

Aktualne składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Komisarz Wyborczy w Warszawie II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości gm. Michałowice

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa w Michałowicach, ul. Szkolna 15 (wejście od ul. Raszyńskiej, korytarz d. gimnazjum), 05-816 Michałowice:

1.

Iwona Maria Kuczyńska-Ryczałek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Warszawa - Przewodniczący

2.

Elżbieta Maria Bandzarewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Dorota Marta Duszczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Opacz-Kolonia - Członek

4.

Jakub Roch Haniewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

5.

Paweł Piotr Kulikowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Warszawa - Członek

6.

Bronisław Rozkrut, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

7.

Ryszard Ryczałek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ordano Wola - Członek

8.

Lech Radosław Skowron, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Podkowa Leśna - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Michałowicach, ul. Szkolna 15 (wejście od ul. Raszyńskiej, sala Nr 7E), 05-816 Michałowice:

1.

Joanna Małgorzata Kaczorowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Michałowice Wieś - Przewodniczący

2.

Julian Kazimierz Rozkrut, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Jan Burs, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice-Wieś - Członek

4.

Krzysztof Dzięcioł, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

5.

Julia Kaczorowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice Wieś - Członek

6.

Filip Stefan Misiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Opacz-Kolonia - Członek

7.

Mateusz Patocki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

8.

Dorota Zglińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Reguły - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Michałowicach, ul. Szkolna 15 (korytarz, wejście od ul. Szkolnej), 05-816 Michałowice:

1.

Paulina Magdalena Łukowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Przewodniczący

2.

Teresa Tomczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Granica - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wioleta Kinga Bachniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

4.

Wiesław Jerzy Kaczorowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Michałowice Wieś - Członek

5.

Mariusz Kaźmierczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michalowice - Członek

6.

Maja Katarzyna Podmanowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Reguły - Członek

7.

Ewa Beata Redlisiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica wiejska, Reguły ul. Wiejska 13, 05-816 Michałowice:

1.

Zbigniew Markiewicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Reguły - Przewodniczący

2.

Jan Jędrzejewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Pruszków - Zastępca Przewodniczącego

3.

Andrzej Bagrowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Reguły - Członek

4.

Klaudia Balukin, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ząbki - Członek

5.

Mariola Elżbieta Cząstkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Reguły - Członek

6.

Elżbieta Dynerowicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Piastów - Członek

7.

Karolina Gajda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Grodzisk Mazowiecki - Członek

8.

Mariusz Góralczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Reguły - Członek

9.

Kazimierz Woźniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowa Wieś - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica wiejska, Pęcice ul. Zaułek 7, 05-806 Komorów:

1.

Krzysztof Edward Pietrusiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Przewodniczący

2.

Grzegorz Antoni Śliwiński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pęcice Małe - Zastępca Przewodniczącego

3.

Zdzisław Dobrogowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Reguły - Członek

4.

Łukasz Karczewski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Warszawa - Członek

5.

Sławomir Kowalczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Pruszków - Członek

6.

Michał Mateusz Pietrusiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

7.

Iwona Maria Stefaniuk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica wiejska, ul. Kaliszany 18, 05-806 Komorów:

1.

Piotr Ryszard Żebrecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Komorów - Przewodniczący

2.

Michał Krokosz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Grodzisk Mazowiecki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Witold Artur Błaszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Granica - Członek

4.

Marta Kozłowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorów - Członek

5.

Sylwia Przygoda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

6.

Krystian Rybicki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Warszawa - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20 (korytarz), 05-806 Komorów:

1.

Tadeusz Franciszek Wenda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Komorów - Przewodniczący

2.

Artur Damian Flis, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Pruszków - Zastępca Przewodniczącego

3.

Elwira Jakubiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Belsk Duży - Członek

4.

Michał Adam Połowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorów - Członek

5.

Daniel Przygoda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

6.

Dawid Przygoda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

7.

Ewa Olga Rosowska-Jakubczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorów - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20 (stołówka), 05-806 Komorów:

1.

Grzegorz Piotr Żółcik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Komorów - Przewodniczący

2.

Małgorzata Jadwiga Wiciak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Komorów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Stanisław Kaleta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorów - Członek

4.

Filip Łukasz Marciniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorów - Członek

5.

Karol Wojciech Marciniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorów - Członek

6.

Julia Aniela Masny, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Adamowizna - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20 (sala gimnastyczna), 05-806 Komorów:

1.

Urszula Zofia Moszczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Komorów - Przewodniczący

2.

Jacek Michał Gorzkowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Maria Biskot, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Granica - Członek

4.

Wacława Bonder-Basiukiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Komorów - Członek

5.

Mirosław Grobelny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Granica - Członek

6.

Janusz Jacek Szymańczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Komorów - Członek

7.

Weronika Wiciak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Komorów - Członek

 

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Świetlica osiedlowa, Granica ul. Czeremchy 1, 05-806 Komorów:

1.

Magdalena Bronisława Zielińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Przewodniczący

2.

Zbigniew Jerzy Czerwiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowa Wieś - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Elwira Bazga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Komorów - Członek

4.

Teresa Biegalewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

5.

Adrian Biegalewski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

6.

Małgorzata Czerwińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Członek

7.

Katarzyna Anna Eksner-Szendzielorz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Komorów - Członek

8.

Rafał Mateusz Olszak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Granica - Członek

9.

Marta Ostaszewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Pruszków - Członek

10.

Michalina Bianka Zielińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Otrębusy - Członek

11.

Dorota Joanna Zwierzchowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Piastów - Członek


 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Świetlica wiejska, Nowa Wieś ul. Główna 52B, 05-806 Komorów:

1.

Zofia Maria Utri, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Przewodniczący

2.

Piotr Grzegorz Połowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Komorów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Kamil Jurczuk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Członek

4.

Tomasz Leszko, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Komorów - Członek

5.

Justyna Natalia Łapińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Członek

6.

Sylwia Małgorzata Łapińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Członek

7.

Joanna Teresa Parol, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Nowa Wieś - Członek

8.

Dominika Anna Rozkrut, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Michałowice - Członek

9.

Johannes Reinhold Utri, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowa Wieś - Członek

10.

Jolanta Teodora Wojtczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Nowa Wieś - Członek

 

Data publikacji: 22.06.2020 08:45
Data ostatniej modyfikacji: 22.06.2020 08:52
Wyświetleń: 205
Opublikował: Jakub Sarnecki
Ostatnio zmodyfikował: Jakub Sarnecki