Urząd Gminy Michałowice
pow. pruszkowski woj. mazowieckie

Podstrona archiwalna.
28.12.2016 13:49

SAiK 122.2 /2016

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Michałowice Reguły, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1; 05-816 Michałowice

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Nr. SAiK 122.2 /2016 z dnia 28 grudnia 2016 r

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Michałowice Reguły, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1; 05-816 Michałowice

1. Stanowisko pracy: podinspektor w sekcji świadczeń rodzinnych - 1  etat

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Ośrodku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, był niższy niż 6 %.

2. Niezbędne wymagania od kandydatów:

1) Wymagania  formalne, potwierdzone odpowiednimi dokumentami:

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Wykształcenie wyższe.
  3. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.
  4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku.

2) Wymagania merytoryczne oraz umiejętności i predyspozycje, które będą / mogą być  weryfikowane podczas postępowania rekrutacyjnego:

  1. Wiedza z zakresu kodeksu postępowania administracyjnego.
  2. Wiedza z zakresu ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci.
  3. Wiedza z zakresu świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych.
  4. Biegła znajomość obsługi komputera MS. Office (środowisko Windows, Excel).

 3. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  1. Umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy z klientem i w zespole.
  2. Obowiązkowość, kreatywność, dyspozycyjność i samodzielność.
  3. Doświadczenie zawodowe w szczególności w jednostkach samorządu terytorialnego.
  4. Szkolenie, kursy przydatne na danym stanowisku, w tym z zakresu pracy z ludźmi i obsługi interesanta.

4. Zadania wykonywane na stanowisku:

  1. Prowadzenie postępowań z zakresu świadczeń z tytułu wychowania dzieci.
  2. Wydawanie i przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń realizowanych w ramach sekcji.
  3. Przyjmowanie wniosków i wydawanie kart dużej rodziny.
  4. Realizacja zadań wynikających z samorządowego programu rodzina 3+.
  5. Wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  6. Prowadzenie dokumentacji wykonywanych zadań.
  7. Przygotowanie projektów decyzji administracyjnych.
  8. Przygotowanie list wypłat.
  9. Przygotowanie sprawozdawczości.
  10. Prowadzenie wymaganych rejestrów.
  11. Przygotowanie i wysyłka korespondencji.
  12. Inne czynności w tym prowadzenie postępowań i ustalanie prawa do świadczeń realizowanych w sekcji wynikające z pełnionych zastępstw podczas nieobecności innych pracowników sekcji.

5. Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny ;
  2. kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie;
  3. curriculum vitae  (życiorys);
  4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  5. kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje;
  6. kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu potwierdzające dotychczasowe zatrudnienie;
  7. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz o zdolności do czynności prawnych. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego „Zapytania o udzielenie informacji o osobie” z Krajowego Rejestru Karnego wg wzoru.

Nie przedłożenie dokumentów określonych w pkt 1-7, powoduje odrzucenie oferty.

6. Zatrudnienie planowane

Przewidywane zatrudnienie, umowa o pracę na czas określony w wymiarze pełnego etatu, w przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym na czas określony nie dłuższy niż 6 miesięcy, z możliwością  zawarcia kolejnej umowy na czas określony.

Miejsce pracy: Praca w budynku dostosowanym  do poruszania się osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych. Stanowisko pracy: Bezpieczne warunki pracy na stanowisku. Stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze w pomieszczeniach stałej pracy, oświetlonej światłem naturalnym i sztucznym z wentylacją grawitacyjną, oraz przemieszczaniem się wewnątrz budynków.

7. Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice, Reguły, ul Aleja Powstańców Warszawy 1; 05-816 Michałowice, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora” do dnia 9 stycznia 2017 r., godz.16.00 (decyduje data faktycznego wpływu do Ośrodka).

8. Dodatkowe informacje:

 -  aplikacje, które wpłyną do Ośrodka  po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane;

 -  kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie postępowania sprawdzającego;

-  informacja o wyniku naboru będzie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Regułach, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Michałowice  ( www.bip.michalowice.pl);

- dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego, zostaną odesłane pocztą, bądź istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów w Ośrodku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.  poz. 922).

Kierownik GOPS

Iwona Radzimirska

Załączniki

Data publikacji: 28.12.2016 13:49
Data ostatniej modyfikacji: 10.01.2017
Wyświetleń: 205
Autor: Iwona Radzimirska
Opublikował: Jakub Sarnecki
Ostatnio zmodyfikował: Administrator